Rozpoczynasz naukę w liceum lub technikum? A może czeka Cię w tym roku egzamin ósmoklasisty albo matura? Mamy dla Ciebie specjalny intensywny kurs technik pamięciowych!

Przed Tobą duże wyzwanie - musisz poradzić sobie z ogromem materiału do przyswojenia w bardzo krótkim czasie. Znamy sposoby, jak tego dokonać, i wiedzą tą dzielimy się z uczniami od wielu lat. Zapraszamy na zajęcia, podczas których:

1. NAUCZYMY, JAK SIĘ UCZYĆ
Poznamy mnemotechniki - techniki pamięciowe usprawniające zapamiętywanie m.in. materiału szkolnego. Nauczymy się jak zapamiętywać daty, mapy, tabele, definicje, trudne pojęcia i słówka z języków obcych. Dowiemy się jak stosować tę wiedzę do konkretnych zagadnień ze szkoły.

2. WYĆWICZYMY KONCENTRACJĘ UWAGI
Umiejętność skupienia się na wykonywanym zadaniu jest kluczem do sukcesu. Ciągłe rozpraszanie i "uciekanie myśli" tylko wydłuża czas nauki i prowadzi do frustracji. Wykonamy wiele zadań zmuszających naszą uwagę do intensywnej pracy. Będziemy pracować pod presją czasu i w szybko zmieniających się warunkach. Wystawimy naszą uwagę na wiele prób, ale to wszystko będzie miało jeden cel - poprawę naszego funkcjonowania umysłowego w szkole i życiu codziennym.

3. DOWIEMY SIĘ, JAK DOBRZE NOTOWAĆ
Zapomnimy o notowaniu "słowo po słowie", a poznamy Mapy Myśli (Mind Mapping), czyli nielinearną formę notatek. Angażują one obie półkule mózgu, sprzyjają łatwemu zapamiętywaniu treści, porządkują materiał, ułatwiają naukę z różnych źródeł i umożliwiają szybkie powtórki do sprawdzianów i egzaminów.

Oprócz tego wykonamy wiele zadań ćwiczących integrację międzypółkulową, niezbędną do dobrego zapamiętywania, kreatywność i motywację.

Zajęcia odbywają się w dobranych wiekowo grupach liczących 6-10 osób.

MIEJSCE: Warszawa Sadyba, ul. Konstancińska 2 lok. 24 (II piętro)

CZAS: 1 raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (90 min). Zajęcia odbywają się od połowy września do połowy kwietnia. Przed nami 20 spotkań, podczas których zrealizujemy 40 godzin lekcyjnych.

Płatności miesięczne

200 miesięcznie
  • 8 płatności po 200 zł
  • cena promocyjna

Płatności kwartalne

150 miesięcznie
  • 3 płatności po 400 zł
  • oszczędzasz 400 zł

Płatności roczne

125 miesięcznie
  • 1 płatność 1000 zł
  • oszczędzasz 600 zł

Istnieje możliwość realizacji zajęć sam na sam z trenerem - bardzo intensywnych i bardzo skutecznych. Jeśli jesteś zainteresowany taką opcją, skontaktuj się z nami.